Antoni Przechrzta stosuje kłamstwo i szantaż [ dj ]

Napisał do mnie ANTONI PRZECHRZTA, twierdził, że film zamieszony na stronie www.filmy-dokumentalne.com/?video,1055,0,kurs-jasnowidzenia narusza jego dobra osobite.

Zagroził mi sądem, że jeśli nie usunę linku do filmu z YouTube to pozwie mnie tak samo jak autora filmu (podawanie linków do You Tube jest legalne).
Skontaktowałem się z autorem reportażu i okazało się, że nie było w tamtym czasie żadnej rozprawy o naruszenie dóbr osobistych tyczącej się Anotniego Przechrzty i autora film!

Do dnia 2016-06-08 Antoni Przechrzta przegrał wszystkie sprawy jakie wytoczył autorowi reportaża tj. Andrzejowi Tomczakowi,
zatem poczynania
"Antosia czarnodzieja" wobec mnie podlegają pod paragraf 191 kk, ponieważ usiłował zmusić mnie do usunięcia linku do filmu YouTube opierając się o wyrok, który jeszcze nie zapadł lub będący przeciw niemu:

Art. 191. § 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.  Poniżej przedstawiam korepsondencję mailową (chcesz wiedzieć więcej pikantych szczegółów dowiedz napisz):"
Szanowny Panie,

Niniejszym wzywam Pana do natychmiastowego usunięcia materiału filmowego ze strony filmy-dokumentalne.com  pod tytułem "Kurs Jasnowidzenia" w terminie nie późniejszym niż 7 dni od daty otrzymania niniejszego maila pod rygorem wystąpienia na drogę sądową.

Reportaż ten narusza moje dobra osobiste i nie ma nic wspólnego z dokumentem.

"

"
Ten film jest zrobiony o mnie na moim kursie. Sprawa karna par..212 k.k. przeciwko autorowi w toku. Oparty na kłamstwach autora. Proszę o poinformowanie kiedy będzie usunięty.
"

Artykuł 1: http://blogi.newsweek.pl/Tekst/spoleczenstwo/624968,jasnowidza-euro-niewidzenia.html
Artykuł 2: http://blogi.newsweek.pl/Tekst/spoleczenstwo/624968,jasnowidza-euro-niewidzenia.html
Artykuł 3: http://www.racjonalista.pl/forum.php/s,325429Dnia 2010-05-05 w drugim programie TVP o godzinie 21.45 w cyklu "Magazyn Ekspresu Reporterów" wyemituje bardzo ciekawy reportaż Andrzeja Tomczaka, pt. "Kurs na jasnowidza".

Andrzej Tomczak - dziennikarz i Artur Ozimkiewicz - operator kamery; zapisujemy się się na dwudniowy kurs dla jasnowidzów. Koszt, to jedyne 300 zł od osoby. Kurs ukończyliśmy i mamy tytuły jasnowidzów pierwszego stopnia.

Moje (Andrzej Tomczak) przebranie w trakcie kursu nie jest przypadkiem. To narzędzie testu. Za kilka miesięcy sprawdzę mistrza. Jego jasnowidzące zdolności. Już w normalnym ubraniu jako dziennikarz udam się do niego na nagranie. Czy mnie wówczas rozpozna? Czy będzie pamiętał nazwisko swojego nowego ucznia Andrzeja Tomczaka?

Podczas przerwy miedzy ćwiczeniami mistrz sprzedaje ampułki z płynem do odpromienniania ludzi, płyty z falami theta , muzykę do synchronizacji półkul mózgowych, krople oczyszczające ziemię i aurę człowieka. Aura to poświata rzekomo otaczająca sylwetkę człowieka. Nauka nie potwierdza jednak jej istnienia. Mistrz twierdzi, że nauczy nas jak ją zobaczyć.

Kurs kończy się uroczystym wręczeniem dyplomów.

Po kilku miesiącach już jako dziennikarz udaję się do mistrza na nagranie . Rozmawiamy twarzą w twarz ponad godzinę o jego działalności. Jasnowidz mnie zupełnie nie rozpoznaje.

W końcu ksero mojego dyplomu przekazuję mistrzowi i pytam czy zna swojego studenta o nazwisku Tomczak.

Zarejestrowany materiał pokazujemy panu profesorowi Aleksandrowi Araszkiewiczowi*, który obdarza go swoim komentarzem.".
____
* prof. Aleksander Araszkiewicz - Kierownik Katedry i Kliniki Psychiatrycznej Collegium Medium im. L. Rydygiera w Bydgoszczy, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w ToruniuLink do wideo 1: http://ts4.mm.bing.net/th?id=OM.Zbt1du543Ze2iA&pid=2.1&url=http://fgloria.tv/media/252376
Link do wideo 2: http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow/wideo/04052010-2145/1656070Teraz trochę humoru:


ANTONI PRZECHRZTA "WYKŁADA":ANTONI PRZECHRZTA "PRZESTRZEGA"::D
Antoni Przechrzta stosuje kłamstwo i szantaż [ dj ]